
Подовжувач вбудовується в стіл GTV COMFORT, 4xSCHUKO, алюмінієвий, кабель 1.5м (AE-BPW4S100-53)
2 461 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW4S100-53
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-BPW4S100-53 - вбудований настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика, в корпус вбудовані 4 гнізда SHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення електроприладів. Вбудовується в стіл, стільницю і т.п. Розрахований на врізний отвір у 100мм. Переваги: Скритність. Подовжувач вбудовується в горизонтальну і/або вертикальну поверхню і повністю ховається в неї. Простота використання. Подовжувач розрахований на підключення чотирьох електроприладів з вилкою. Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра. Максимально допустиме навантаження: 3600Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 97 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,9м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 4 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 116 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461 ₴



