
Світлодіодна панель GTV GALAXY 40W, 4400Lm, 4000K, AC220-240V, 50/60Hz, IP54, 120x30cm, біла
3 133 ₴
- В наявності
- Код: LD-GL40120-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаючи перевірене і надійне освітлення для кабінету, кабінету лікаря або бібліотеки, варто розглянути панель GALAXY. Панель сертифікована CNBOP - можливість монтувати модуль аварійного електропостачання і використовувати виріб як один з елементів системи протипожежного захисту. Світильник сертифікований Польською асоціацією гігієни, що робить його придатним для використання, серед іншого, в лікарнях, офісах, бібліотеках та офісних будівлях. Завдяки підвищеному ступеню захисту IP54 можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Висока стійкість до механічних пошкоджень - відповідає вимогам ІК 08.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 4 роки міс |
| Затемняється | Немає |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 40W Вт |
| Розмір | 1195х295х10мм |
| Світловий потік | 4400Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Функції | Сумісний з DALI |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 133 ₴

