
Світлодіодний світильник GTV MOZA, 12W, 1000Lm, AC220-240V, 50/60Hz, PF>0,5, RA≥80, IP40, 120°, 4000K, круглий, білий
880 ₴
- В наявності
- Код: LD-MZ12WOK-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| YtUrl | -1_Bp-cfeNw |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 65-155 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 ° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Монтажу | Потоплень |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 9W Вт |
| Розмір | d180х16мм |
| Світловий потік | 1520Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


