
Ліхтарик світлодіодний на батарейках GTV 3xAA, 6Вт, 6400К, IP44, чорний
642 ₴
- В наявності
- Код: LT-LB6WT2-60
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтарик GTV LT-LB6WT2-60 - це надійне переносне джерело світла. Виконаний в корпусі з алюмінію, захищений за стандартом IP44. Оснащений трьома режимами світіння і магнітом для підвішування ліхтарика. • Колірна температура: 6400K (холодний білий) • Світловий потік: 400Лм (джерело світла на 6Вт) Яскравий Економічний Довговічний Три режими світіння (головне світло, додаткове, червоне - попереджувальне світло) Магніт для підвішування ліхтарика Захист від сторонніх предметів (що мають діаметр ~ 1мм) і захист від вологи (кругових бризок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 24 |
| Колір світла | Холодний |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 6W Вт |
| Розмір | 198мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 6100K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴


