
Світильник садовий GTV CORTA-P 80, E27, MAX.25W, IP44, стовпчик, графіт (OS-CORP80-30)
1 945 ₴
- В наявності
- Код: OS-CORP80-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Місце встановлення | для доріжок |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 25W Вт |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 945 ₴




