
Герметичний ящик для інструментів YATO 270х246х124 мм ударостійкий контейнер для зберігання інструментів
963 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЯЩИК ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ YATO YT-08901
Ящик для інструментів YATO YT-08901 - щільна, водостійка, пилонепроникна та ударостійка герметична валізка, призначена для зберігання інструментів, фотографічного та вимірювального обладнання. Оснащена декомпресійним клапаном. Виготовлена з гнучкого поліпропілену згідно з класом захисту IP55. Внутрішня частина валізи заповнена попередньо розрізаною губкою, підготовленою для незалежного моделювання виїмок для конкретних продуктів. Ідеально підходить як транспортний контейнер.
ОСОБЛИВОСТІ ЯЩИКА ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ YATO YT-08901
Виготовлений з еластичного поліпропілену
Заповнений зубчастою щільною піною, яка дає змогу регулювати виїмки до ваших власних інструментів
Герметична ручка для ручного регулювання тиску
Захист обладнання, що зберігається, від корозії та пошкоджень
Водостійкий і пилонепроникний
Ударостійкі закриваючі затискачі
Пристосований для блокування за допомогою замка
Клас захисту - IP55
Розмір - 270 х 246 х 124 мм
Вага - 1,065 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Індикатор заряду | 4 рівневий |
| Артикул | VLF-H055D |
| Вага | 72г |
| Габаритні розміри | 60mm х 45mm х 48mm |
| Гарантійний термін | 3 роки міс |
| Дальність | 115м |
| Захист від падіння | 1 м |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Комплектація | Наголовний ремінь, акумулятор Li-ion VLF-B12 1200mAh або 3x AAA змінний, зарядний кабель, документація |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріал корпуса | Поліамід |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Режим роботи | Максимум, низький, нічний, стробоскоп, червоний, червоний мерехтливий |
| Світловий потік | 500 lm лм |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-ion VLF-B12 1200mAh або 3x AAA змінний |
| Тип світлодіода | 2Х CREE XTE 5W |
| Час заряду | 3.5г |
| Штрих-код | 4820246483100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴










