
Клемник швидкого монтажу TITANUM 1п автоматичний для світильників без інструментів сірий
9 ₴
- В наявності
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Клемник швидкого монтажу TITANUM TF-KNG-L1 призначений для надійного та швидкого з’єднання дротів без використання інструментів, що значно спрощує підключення освітлювальних приладів до мережі. Щоб вставити дріт у клемник, натисніть на корпус клемника, вставте зачищений дріт в отвір і відпустіть — клемник автоматично зафіксує його, дозволяючи підключити світильник за лічені секунди без жодних інструментів.
Клемник підходить для підключення як одножильних, так і багатожильних дротів. Корпус виготовлений із поліаміду, а контактна частина — з міді, що забезпечує надійний контакт і довговічність. Робоча температура складає -30°С ~ +105°С.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: для світильників
Кількість полюсів: 1
Кількість контактів: 2 (входів – 1; виходів – 1)
Напруга: 250V
Частота: 50/60Hz
Сила струму: 24А
Переріз багатожильного дроту: 1-2.5мм2
Переріз одножильного дроту: 0.5-2.5мм2
Гарантійний термін: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-KNG-L1 |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість у внутрішньому коробі | 500 шт. |
| Кількість у коробі | 3000 шт. |
| Матеріали | Поліамід, мідь |
| Напруга | 250 V В |
| Сила тока | 24A |
| Тип | Для світильників |
| Тип монтажа | На дріт |
| Товщина кабелю | 0.5-2.5мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 9 ₴

