
Клемна колодка гвинтова TITANUM 60А ділима 12 модулів для з'єднання дротів 25мм2
89 ₴
- В наявності
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Клемна колодка гвинтова TITANUM TF-KL60А-PE призначена для механічної фіксації та з’єднання дротів. Забезпечує надійний контакт, зручний монтаж і багаторазове використання в системах освітлення, живлення, автоматики і розподільчих пристроях. Клемник виготовлений з поліетилену, латуні та сталі. Клемна колодка є ділимою, складається з 12 модулів, які за потреби можна розділяти для зручного монтажу. Це дозволяє легко адаптувати кількість клем під необхідну кількість підключень. Робоча температура складає -30°С ~ +80°С.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: прохідна, ділима
Кількість пар: 12
Напруга: AC 250-380V
Частота: 50/60Hz
Сила струму: 60А
Товщина дроту: 10-25мм2
Сила затягування: 2N (щільне ручне затягування або злегка з використанням інструмента до відчутного упору без надмірної сили)
Гарантійний термін: 1 рік
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
1. Для підключення багатожильних дротів використовуйте наконечники (гільзи).
2. Перед підключенням знеструмте лінію.
3. Не перевищуйте струм і напругу, вказані на упаковці.
4. Використовуйте дріт товщиною в межах зазначеного діапазону.
5. Надмірне затягування гвинтів може призвести до пошкодження контакту або дроту.
6. Уникайте потрапляння вологи, нагрівання чи попадання сонячного проміння на виріб.
7. Не використовуйте пошкоджені клеми або деформовані секції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-KL60А-PE |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість контактів | 12 пар |
| Кількість у внутрішньому коробі | 10 шт. |
| Кількість у коробі | 150шт |
| Матеріали | Поліетилен, латунь, сталь |
| Напруга | AC 250-380 V В |
| Особливості | Ділима |
| Сила тока | 60A |
| Тип | Прохідна |
| Тип монтажа | На дріт |
| Товщина кабелю | 10-25 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 89 ₴


