
Набір екстракторів YATO квадрат 1/2" Ø 8-16 мм для гвинтів HRC 49-52 5 од для ремонту
412 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виносна тактична кнопка VIDEX VLF-ARM-01 до ліхтарика.
Довжина кабелю складає 32 см. Клас захисту - IP68.
Спосіб фіксації накладний. Два варіанти:
- на липучці 3М з однієї сторони та системою велкро з іншої;
- стяжками (по краях є спеціальні пази для кріплення на стяжку).
Сумісна з моделями ліхтариків VIDEX: VLF-AT255RG та VLF-AT265.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLF-ARM-01 |
| Вага | 38г |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Довжина кабеля | 32 см |
| Клас захисту, IP | 68 |
| Кількість в пакованні | 10 шт. шт. |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Алюміній з глибоким анодуванням |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розмір основи | 27mm х 1.5mm (різьба) |
| Розміри | 78mm x 22 mm x 13mm |
| Сумісність | VLF-AT255RG, VLF-AT265 |
| Штрих-код | 4820246484077 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴









