
Ящик для сміття YATO 300x300x190 мм контейнер для відходів бак для сміття
261 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач мережевий без заземлення 3 гнізда з кнопкою 3м (2x1мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ESS310-3W) підтримує струм до 10А і напругу 250В. Виріб виготовлений з поліпропілену, латуні й міді, що надає йому стійкості до механічних пошкоджень, деформацій і корозії. Подовжувач має клас захисту ІР20, тому його можна використовувати лише в сухих приміщеннях. На виробі присутній вимикач, що дозволяє легко вимикати електричні пристрої без необхідності виймати їх з розетки. Гарантійний термін складає 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ESS310-3W |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Довжина кабеля | 3м |
| Заземлення | - |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість місць | 3 місця |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Модифікація | Потрійна |
| Напруга | 250 V В |
| Особливості | З кнопкою |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 10А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Без заземлення |
| Товщина кабелю | 1 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246483742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴


