Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TL-T8-10066 |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Енергоефективність | 95 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Кут розсіювання | 330° град. |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 62mA А |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Напруга | AC 165-265 V В |
| Особливості | Трубі |
| Потужність | 10 W Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 27mm х 602mm |
| Світловий потік | 950 lm лм |
| Тип цоколя | G13 |
| Формфактор | T8 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246481946 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴




