
Ножівка по дереву YATO 400 мм тефлонова пила для різання деревини 50-54 HRC інструмент для деревини
710 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Yato
Символ YT-3106
Серія GRA
Застосування дерево, деревина, матеріали на основі деревини
Обробка поверхні з тефлоновим покриттям
Довжина 400 мм
Матеріал ручки TPR, ABS
Товщина 0.9 мм
Матеріал леза сталь 65Mn
Твердість 46-48 HRC
Ріжуча кромка 1,6 мм
Кількість зубців на дюйм 7 TPI
Твердість робочої частини 50-54 HRC
Кількість ріжучих кромок 3
Без заклинювання так
Пила для різання деревини та деревинних матеріалів, таких як фанера, ДСП, мдф. Полотно з марганцевої сталі Mn65, стійкої до стирання і деформації, з покриттям PTFE / хімічна назва тефлону /, що знижує тертя до мінімуму. Зуби пилки зі спеціальним тристороннім профілем призначені для агресивного різання в обох напрямках. Додатково зуби загартовані до 50-54 HRC. Крок 7 TPI. Закрита ручка, виготовлена з пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Індикатор заряду | 4 рівневий |
| Артикул | VLF-H035C |
| Вага | 108г |
| Габаритні розміри | 70mm x 46mm x 38mm |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Дальність | 86м |
| Захист від падіння | 1 м |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріал корпуса | Поліамід |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB |
| Світловий потік | 410 Lm лм |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 103450 1800mAh вбудований |
| Тип світлодіода | CREE XTE 5W + COB |
| Час заряду | 3.5г |
| Штрих-код | 4820246481069 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴










