
LED світильник підвісний трековий VIDEX 10W 4100K чорний
806 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-ST-10034B |
| Вага | 360г |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 36° град. |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Максимальна сила струму | 90mA А |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Напруга | AC 100-265 V В |
| Потужність | 10 W Вт |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm х 300mm |
| Світловий потік | 800 lm лм |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246480789 |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴




