
Світлодіодний світильник фасадний на сонячній батареї MALIBU-8 3CCT
692 ₴
- В наявності
- Код: 078-017-0008-020
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.2V 1800mAh Lifepo4 |
| Аналог лампи розжарування | 64 W |
| Вимикач | Да |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Датчик руху | PIR Сенсор |
| Дистанція датчика руху | Макс. 8 м (+-1м) |
| Колір | Чорний |
| Колірність | 3000K, 4500K, 6000K |
| Корпус | пластик |
| Потужність | 8W Вт |
| Ресурс роботи | 50.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 213 мм х 61 мм х 111 мм |
| Розсіювач | Пластик |
| Світловий потік | 85 lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴



