
LED світильник висотний лінійний VIDEX HB022 100W 5000K 220V
2 546 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-HB022-1005B |
| Вага | 1.4кг |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Енергоефективність | 120 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Коефіцієнт потужності | 0.90 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кут розсіювання | 60° x 120° град. |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 500mA А |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Напруга | AC 185-265 V В |
| Потужність | 100 W Вт |
| Пікова сила світла | 6600 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 36000г |
| Робоча температура | -40°C ~ + 50°С |
| Розміри | 545mm x 118mm x 92mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 12000 Lm лм |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246486071 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 546 ₴










