
Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC, 1CH*2A (S1-L)
2 453 ₴
- В наявності
- Код: S1-L
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер DEYA RF+Push AC Triac S1-L
- RF + 0/1-10V Push AC фазовий димер, 1 канал виходу.
- Вихідний сигнал 1 каналу 0/1-10V.
- Вибір типу управління 0-10 або 1-10 здійснюється DIР-перемикачем.
- Димер використовується для затемнення та ввімкнення одноколірних світлодіодних ламп, традиційних ламп розжарювання та галогенових світильників.
- Сумісність з бездротовим пультом дистанційного керування RF 2.4G для однозонного або багатозонного затемнення.
- Сумісність з активним або пасивним 0/1-10V затемнювачем.
- 256 рівнів плавного затемнення від 0 до 100% без мерехтіння.
- Підключення зовнішнього натискного перемикача для увімкнення/вимкнення та затемнення від 0 до 100%.
- Вибір між затемненням на спаді або на відбої фази за допомогою перемикача DIP.
- Налаштування мінімальної яскравості за допомогою кнопки.
- Вибір часу розгортання світла при увімкненні/вимкненні 3 с.
- Захист від перегріву, захист від перевантаження, автоматичне відновлення.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240VAC;
- Вихідна напруга: 100-240VAC;
- Вихідний струм: 2A максимум;
- Вхідний сигнал: RF + 0/1-10V + AC Push;
- Дистанція бездротового керування: 30 метрів(без перешкод);
- Рівень затемнення: 256 рівнів;
- Діапазон затемнення: від 0 до 100%;
- Робоча температура: -30~+55ºС;
- Розмір: 175x45x27 міліметрів;
- Cтупінь пило/вологозахисту: IP20;
Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2442 |
| Виробник | DEYA |
| Вихідна напруга | 220V |
| Вихідних каналів, шт | 1 |
| Гарантія | 5 років |
| Застосування | Димер |
| Керування | 0/1-10V, PUSH, RF (радіо), Triac |
| Комплектація | Контролер |
| Макс ток на канал, А | 2 |
| Назва | Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC, 1CH*2A (S1-L) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 453 ₴



