
Кабель живлення для лінійного світильника VIDEX BNL02 Black
108 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель живлення зі спеціальною вилкою для підключення до мережі 220В лінійних магістральних світильників VIDEX серії BNL02. Виконаний з полікарбонату та ПВХ матеріалів, що робить його надійним та практичним.
Використовують до моделей:
- VL-BNL02-24065B
- VL-BNL02-50125B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-BNL02-F01B |
| Довжина кабеля | 30см |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 200 шт. |
| Матеріали | PC + PVC |
| Напруга | 220 V В |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Сумісність | Світильник лінійний - VL-BNL02-24065B, VL-BNL02-50125B |
| Штрих-код | 4820246485562 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴

