
Подовжувач мережевий із заземленням 2 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD
278 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач мережевий із заземленням 2 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ES216G-3W) підтримує силу струму до 16А і напругу 250В. Матеріали, з яких виготовлений виріб, роблять його стійким до корозії, механічних пошкоджень та деформації. Клас захисту IP20 дозволяє використовувати подовжувач лише в сухих приміщеннях. Гарантійний термін – 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ES216G-3W |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Довжина кабеля | 3м |
| Заземлення | + |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість місць | 2 місця |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Модифікація | Подвійна EU |
| Напруга | 250 V В |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Із заземленням |
| Товщина кабелю | 1.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246483728 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴


