
Вимикач двоклавішний білий TITANUM STANDARD для освітлення без підсвітки вишуканий дизайн
119 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач TITANUM STANDARD - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ST-SW2-W |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість клавіш | Двоклавішний шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Кількість у коробі | 160 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат (фронтальна частина), поліамід (монтажна частина), срібло+мідь (матеріал контактів), сталь, залізо, латунь |
| Напруга | 250 V В |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розміри | 86 х 86 х 46.5mm |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 10АX |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴





