
Комплект кріплень з фурнітурою для підвісного монтажу світлодіодної панелі
488 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект кріплень з фурнітурою для підвісного монтажу світлодіодної панелі. Включає в себе 4 тросики по 600мм та основу діаметром 200мм та висотою 40мм.
Матеріал: алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-PFTC |
| Довжина кабеля | 60см |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній |
| Розмір основи | 200mm х 40mm |
| Розміри | 130mm x 130mm |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴

