
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST 2п 10А С 4,5кА для захисту електричних мереж
274 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VF-RS4-AV2C10 |
| Вага | 185,8 г |
| Вольтаж | 400V |
| Відключаюча здатність за КЗ | 4.5кА |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Крива миттєвого розчеплення | З |
| Кількість в пакованні | 6 шт. шт. |
| Кількість полюсів | 2п |
| Кількість у коробі | 60 шт. |
| Матеріали | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 1.5 мм2 |
| Робоча температура | -25°C ~ + 60°С |
| Розміри | 82mm x 35,2mm x 67mm |
| Серія | RESIST |
| Сила тока | 10А |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246481199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴




