
Світлодіодний димер VIDEX BINERA 200Вт кремовий контролер для освітлення приміщень
1 285 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED Димер VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-BNDML200-CR |
| Гарантійний термін | 3 роки міс |
| Кількість у внутрішньому коробі | 12 шт. |
| Кількість у коробі | 72 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат, сталь, залізо, латунь |
| Напруга | 125-250V В |
| Потужність | 200 W Вт |
| Розміри | 86 х 86 х 60mm |
| Серія | BINERA |
| Сила тока | 10А |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴






