
Розетка зовнішня подвійна біла VIDEX BINERA IP20 для дому та офісу електрична розетка
120 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-BNS22-W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Заземлення | - |
| Кількість у внутрішньому коробі | 10 шт. |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Матеріали | Поліамід, полікарбонат, залізо, бронза, срібло |
| Модифікація | Подвійна |
| Напруга | 250 V В |
| Розміри | 110 мм х 68 мм х 42мм |
| Серія | BINERA |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Накладний |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





