
Світлодіодний світильник вбудований LED AURA-3 3W 6400K чорний
140 ₴
- В наявності
- Код: 016-068-0003-040
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 72 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 6400K |
| Корпус | пластик |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Кількість в пакованні | 2 шт. шт. |
| Напруга | 165-265V/50-60Hz В |
| Потужність | 3W Вт |
| Ресурс роботи | 12500 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 89 мм х 22 мм |
| Світловий потік | 300 lm лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Вбудований |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


