-20%

Світлодіодний світильник аварійний ROBSON 3W
503,75 ₴
403 ₴
- В наявності
- Код: 084-020-0002-040
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодний світильник аварійний ROBSON 3W
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Світлодіодний світильник аварійний ROBSON - надійний та енергоефективний світильник для резервного освітлення. Він також вказує напрямок виходу в разі екстреної евакуації людей з будівлі. Світильник виконаний у вигляді інформаційного табло з вбудованим акумулятором, що дозволяє йому працювати автономно у разі відсутності електроенергії.
Зверніть увагу, що вітильник постійно світиться, живлячись від мережі 220В. А у разі відключення електропостачання він перейде у автономний режим роботи від акумулятора. В даної моделі це - свинцево-кислотна батарея. І буде працювати до появи електроенергії в мережі або до повного використання заряду, якщо електрика так і не з'явиться.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Якщо ви хотіли купити аварійний світильник, який буде ефективно працювати у випадку припинення подачі електроенергії, аварій чи інших форс-мажорних ситуацій, то світлодіодний світильник аварійний ROBSON - це саме те, що вам потрібно! Проте, важливо відзначити, що світильник має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для таких умов як дощ чи занурення у воду.
Аварійні світильники будуть корисними в більшості місць громадського користування такі як: навчальні заклади, адмінбудівлі та офіси, кінотеатри, торгові центри, тощо. ROBSON забезпечить достатній рівень освітлення для кращого орієнтування в темних чи задимлених приміщеннях, коридорах, тощо. Що дасть змогу швидко і ефективно вивести людей з небезпечних зон у випадку надзвичайних та екстремальних ситуацій. Оскільки він призначений для інформування людей про місце розташування аварійного ВИХОДУ, то його краще встановлювати над дверима, на сходах, над виходом із будівлі.
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Світлодіодний світильник аварійний ROBSON забезпечує рівний, комфортний світловий потік без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Автономний аварійний режим – наявність акумуляторної батареї
⦁ Підвищений ступнь захисту від вологи та пилу – ІР65
Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1.2V 0.35Ah нікель-кадмієвий |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колір | Зелений, Сірий |
| Колірність | 6400K |
| Корпус | Алюміній, Скло |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz В |
| Потужність | 3W Вт |
| Ресурс роботи | 20.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 150 мм х 22 мм х 355 мм |
| Світловий потік | 100 lm лм |
| Спосіб заряджання | Кабель живлення |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Аварійний |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Тривалість заряджання | 24 рік |
| Тривалість роботи | 2 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴





