-20%

Бажаєте купити лампу? У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби.
. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодна лампа EXA-4 4W G9 4200К
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Світлодіодна лампа EXA-4 4200К - мініатюрна LED лампа з колбою капсульної форми виконаною з прозорого скла. Лампочка володіє високою енергоефективністю та світловіддачею. ЇЇ потужність – 4 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 32 Вт.
Ця світлодіодна мікролампочка створює рівномірне і насичене світло. Кут 360°. М’яко і рівномірно освітлює приміщення. Скляний литий корпус надійно з’єднаний з цоколем.
В EXA штирковий цоколь G9 - у вигляді двох витягнутих петельок дроту з відстанню між штирями 9 мм. Контактний цоколь дуже зручний у використанні - установка і заміна ламп є швидкою і простою.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Лампи з цоколем G9 застосовуються в світильниках акцентного і декоративного освітлення, часто зустрічаються в люстрах для дому. Купити світлодіодну лампу EXA-4 4200К рекомендуємо для :
- Основне освітлення: така лампа ідеальна для люстр з міні-плафонами.
- Додаткове освітлення: настільні лампи, дизайнерські бра.
- Декоративне підсвічування меблів, карнизів, настінних і стельових ніш.
- Освітлення вітрин і полиць в магазинах.
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Світлодіодна лампа EXA-4 4200К з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації.
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна - 25.000 год
⦁ Компактність. Лампи підійдуть для мініатюрних плафонів та ніш.
Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | G9 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарування | 32 W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 4200K |
| Кут розсіювання | 360° град. |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz В |
| Потужність | 4W Вт |
| Ресурс роботи | 25.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 13,3 мм х 48 мм |
| Світловий потік | 400 lm лм |
| Тип світлодіода | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴


