-20%

Cвітлодіодна лампа акумуляторна DURALITE-12 12W E27 6400K
347,50 ₴
278 ₴
- В наявності
- Код: 001-092-0012-010
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-ION 2200 mAh 3.7V |
| Аналог лампи розжарування | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіювання | 200° град. |
| Напруга | 100-250V/50-60Hz В |
| Потужність | 12W Вт |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 158 мм х 75 мм |
| Світловий потік | 1150 lm лм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴



