-20%

Розетка подвійна з заземленням з кришкою антрацит xOne
287,50 ₴
230 ₴
- В наявності
- Код: 406-250000-924
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Заземлення | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | OVIVO |
| Тип | Розетка |
| Колір | Антрацит |
| Корпус | ABS (пластик) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 250V В |
| Розміри(ДхШхВ) | 151 мм х 75 мм х 51.1мм |
| Серія | xOne |
| Сила тока | 16A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





