-20%

Вимикач 1-клавішний + Розетка з заземленням з кришкою антрацит xOne
283,75 ₴
227 ₴
- В наявності
- Код: 406-250000-923
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | OVIVO |
| Тип | Вімікач, Розетка |
| Заземлення | Да |
| Колір | Антрацит |
| Корпус | ABS (пластик) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 250V В |
| Розміри(ДхШхВ) | Ø75 мм х 151мм х 75мм х 51.7мм |
| Серія | xOne |
| Сила тока | 10A, 16A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴





