-20%

Кутовий конектор живлення для магнітного шинопровода MAGNET-C1 чорний
138,75 ₴
111 ₴
- В наявності
- Код: 129-009-0001-011
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Корпус | Метал, пластик |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 48 VDC В |
| Потужність | 100W Вт |
| Ресурс роботи | 40.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 370 мм х 16 мм х 17 мм |
| Сила тока | max. 16A |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴

