-20%

Світлодіодний аварійний комплект DURAKIT 5W-60W
1 390 ₴
1 112 ₴
- В наявності
- Код: 084-048-0024-010
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 11.1V 4400mAh літієвий |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колір | Білий, Голубий |
| Корпус | пластик |
| Напруга | 100-265V/50-60Hz В |
| Потужність | 5W-60W Вт |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 230 мм х 90 мм х 45мм |
| Спосіб заряджання | Кабель живлення |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Аварійний |
| Тривалість роботи | ≥ 40W- 2год./ ≥ 50W - 1год. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴

