У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світильник-спот PETUNYA-3
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Світильник-спот PETUNYA-3 - врізний потрійний спот світильник квадратної форми під джерело освітлення під тип цоколя MR16 та максимальною потужністю до 50 Ватт. Робоча напруга коливається у межах від 220 до 240 Вольт.Завдяки компактним розмірам, світильник легко інтегрується у підвісні та гіпсокартонні стелі. Конструкція забезпечує надійну фіксацію лампи та стабільну роботу освітлення під час щоденної експлуатації.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Металевий корпус світильника чорного кольору стане прекрасним акцентом точкового освітлення вашого інтер'єру. А якісне покриття корпусу зберігає привабливий вигляд навіть за активного щоденного використання. Тому, цей світильник допоможе створити акуратний, сучасний та гармонійний вигляд у будь-якому приміщенні.
Купити світильник-спот PETUNYA-3 рекомендуємо для облаштування підсвічування меблів, карнизів, настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок і полиць в магазинах, робочих поверхонь, зонування простору, тощо.
Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 93мм х 256мм |
| Корпус | метал |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz В |
| Потужність | max. 50W Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | 100 мм x 270 мм x 32 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Врізний |
| Час відключення | MR16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴



