-20%

Світлодіодна лампа TORCH NOVO-20 20W E27 6400K
117,50 ₴
94 ₴
- В наявності
- Код: 001-093-0020-030
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте купити лампу? У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED-лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх у HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть, наприклад, люстри, точкове освітлення, LED-лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодна лампа TORCH NOVO-20 20W E27 6400K
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Cвітлодіодна лампа TORCH NOVO-20 6400K — високопотужна промислова LED-лампочка циліндричної форми з матовим рефлектором, який, своєю чергою, забезпечує високий світловий потік та рівномірне розсіювання світла. Лампочка з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи – 20 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 160 Вт. Вид цоколя — стандартний гвинтовий — E27.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Купити світлодіодну лампу TORCH NOVO-20 6400K рекомендуємо для загального і місцевого освітлення виробничих, промислових, торгових або складських приміщень, магазинів, а також зовнішнього освітлення і приватних будинків. Всередині лампи встановлений радіатор, який ефективно охолоджує плату зі світлодіодами SMD. Таке освітлення сприяє формуванню приємної та продуктивної атмосфери в приміщенні.
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Cвітлодіодна лампа TORCH NOVO-20 6400K з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входять ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна - 25.000 год
⦁ Високопотужна
Якщо вам зручно купувати онлайн, у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарування | 160 W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіювання | 200° град. |
| Напруга | 175-250V/50-60Hz В |
| Потужність | 20W Вт |
| Ресурс роботи | 25.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 120 мм х 80 мм |
| Світловий потік | 2050 lm лм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴


