-20%

Світлодіодна лампа TORCH NOVO-40 40W E27 6400K
258,75 ₴
207 ₴
- В наявності
- Код: 001-093-0040-030
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте купити лампу? У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх у HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодна лампа TORCH NOVO-40 40W E27 6400K
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Cвітлодіодна лампа TORCH NOVO-40 6400K - високопотужна промислова LED лампа циліндричної форми матовим рефлектором, який в свою чергу забезпечує високий світловий потік та рівномірне розсіювання світла. Лампочка з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи – 40 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 320 Вт. Вид цоколя - стандартний гвинтовий - Е27.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Купити промислову світлодіодну лампу TORCH NOVO-40 6400K рекомендуємо для загального і місцевого освітлення виробничих, промислових, торгових або складських приміщень, магазинів, а також зовнішнього освітлення і приватних будинків.Всередині лампи встановлений радіатор, який ефективно охолоджує плату з SMD світлодіодами.Таке освітлення сприяє формуванню приємної та продуктивної атмосфери в приміщенні.
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Cвітлодіодна лампа TORCH NOVO-40 6400K лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входять ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна - 25.000 год
⦁ Високопотужна
Якщо вам зручно купувати онлайн, у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарування | 320 W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіювання | 200° град. |
| Напруга | 175-250V/50-60Hz В |
| Потужність | 40W Вт |
| Ресурс роботи | 25.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 168 мм х 118мм |
| Світловий потік | 4200 lm лм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


