
Механізм keystone HDMI flex (jack/jack) чорний
1 996,97 ₴
- В наявності
- Код: MEG4583-0002
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм keystone HDMI flex (jack/jack) чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19CF-LBCCLP |
| Валюта | UAH |
| Висота | 16 мм мм |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Глибина | 30 мм мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи для преміум сегменту та проектів |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Назва продукту | Flush-Mounted Inserts |
| Опис виробу | pre-wired, with outlets and cable |
| Серія | Merten |
| Серія продукту | Merten |
| Спосіб кріплення | затискачем |
| Статус серії | new |
| Тип виробу або компоненту | конектор |
| Тип займаної площі опорної поверхні | наріжний |
| Тип конектора | HDMI |
| Ширина | 212 мм мм |
| Штрих-код | b4042811185961 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996,97 ₴

