
IB601 РОЗПОДІЛЬНА КОРОБКА 114Х114Х57 IP55 з сальник.гумов. (33 шт) PLK6010850
89,90 ₴
- В наявності
- Код: PLK6010850
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільна коробка IB601 PLK6010850 збільшеного розміру призначена для складних електромонтажних з’єднань. Гумові сальники забезпечують герметичне введення кабелів, а міцний корпус і клас захисту IP55 гарантують безпечну експлуатацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plank |
| Країна виробник | Україна |
| Вогнестійкість | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,90 ₴


