
IB401vintage РОЗПОДІЛЬНА КОРОБКА 90Х90Х52 IP55 з сальник.гумов. (46 шт) (ЧОРНА) PLK401V850
72,10 ₴
- В наявності
- Код: PLK401V850
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільна коробка IB401 vintage PLK401V850 у чорному кольорі призначена для відкритого монтажу з підвищеними вимогами до дизайну. Ступінь захисту IP55 та гумові сальники забезпечують надійну герметизацію та безпечну експлуатацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plank |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,10 ₴



