
Перемикач перехресний, антрацит, Asfora, без рамки, EPH0500171
237,55 ₴
- В наявності
- Код: EPH0500171
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач перехресний Asfora антрацитового кольору без рамки EPH0500171 призначений для керування освітленням у приміщеннях з кількома точками увімкнення. Стильний дизайн в антрацитовому кольорі додає сучасного вигляду інтер’єру, а модульна конструкція дозволяє легко встановлювати пристрій у стандартні електрощити або на стіни з монтажними коробками. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність та надійну роботу при щоденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Покриття | Глянцеве |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,55 ₴








