
Вимикач трьохклавішний, крем, Asfora, без рамки, EPH2170123
154,64 ₴
- В наявності
- Код: EPH2170123
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач Asfora EPH2170123 трьохклавішний призначений для незалежного керування трьома групами освітлення. Встановлюється у монтажну коробку та використовується разом із рамками серії Asfora. Корпус виконаний з ударостійкого самозагасаючого пластику. Кремовий колір додає інтер’єру елегантності та теплоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Покриття | Глянцеве |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір кнопки | Крем |
| Колір корпусу | Крем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,64 ₴








