
Вимикач одноклавішний, крем, Asfora, без рамки, EPH0170123
107,60 ₴
- В наявності
- Код: EPH0170123
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач Asfora EPH0170123 одноклавішний призначений для внутрішнього монтажу в монтажну коробку та використовується для керування одним джерелом освітлення. Механізм постачається із супортом і кремовою накладкою без декоративної рамки, що дозволяє комбінувати його з рамками серії Asfora. Корпус виготовлений з ударостійкого самозагасаючого пластику. Кремовий колір створює теплий та гармонійний вигляд в інтер’єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Покриття | Глянцеве |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір кнопки | Крем |
| Колір корпусу | Крем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,60 ₴








