
Перемикач перехресний, білий, Asfora, без рамки, EPH0570121
170,52 ₴
- В наявності
- Код: EPH0570121
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач Asfora EPH0570121 перехресний призначений для внутрішнього монтажу та керування освітленням з трьох і більше місць. Механізм постачається із супортом і білою глянцевою накладкою, без декоративної рамки. Корпус із ударостійкого самозагасаючого пластику, контакти гвинтові для надійного підключення. Лаконічний дизайн і білий колір забезпечують гармонійне поєднання з інтер’єром квартири або будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Підсвітка | Немає |
| Покриття | Глянсовий |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Число каналів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,52 ₴








