
Свiтлодiодна лампа Biom BT-544 G45 4W E27 4500К матова
30 ₴
- В наявності
- Код: 00-00001414
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свiтлодiодна лампа Biom BT-544 G45 4W E27 4500К матова – це компактна лампа-куля G45 зі стандартним цоколем E27, нейтрально-білим світлом 4500K та споживанням 4 Вт, що орієнтовно відповідає 35 Вт лампи розжарювання. Світловий потік становить близько 360 лм, кут розсіювання до 200°, індекс передачі кольору Ra ≥80, ресурс близько 20 000 годин, робоча напруга 175–265 В, а матова колба з корпусом AL+PL забезпечують рівномірне, не сліпуче освітлення для люстр, бра, настільних та інших побутових світильників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 360 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴





