
Свiтлодiодна лампа Biom G4 3.5W 1507 3000K AC/DC12
47 ₴
- В наявності
- Код: 00-00001286
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Biom G4 3.5W 1507 3000K AC/DC12 – це компактна капсульна лампа з цоколем G4 на 12 В (працює як від змінної, так і від постійної напруги), яка замінює приблизно 30–35 Вт галогену й дає тепле біле світло 3000K.
Потужність 3,5 Вт забезпечує світловий потік близько 330 лм, кут розсіювання 360° і силіконовий корпус з COB-світлодіодами роблять її підходящою для вбудованих світильників, точкових світильників, меблевої й декоративної підсвітки, сумісної з більшістю 12В-трансформаторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3.5 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 330 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴



