
Світильник фасадний GTV LEO E27 18W IP54 графіт сучасний елемент зовнішнього освітлення
1 476,30 ₴
- В наличии
- Код: OS-LEOE27G-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фасадний світильник LEO – це сучасний елемент зовнішнього освітлення кубічної форми, що поєднує в собі стиль та функціональність. Його проста, але елегантна форма робить його ідеальним поєднанням для різноманітних фасадів, надаючи їм сучасного вигляду. Розроблений з урахуванням довговічності, світильник має клас захисту IP54, що означає високу стійкість до пилу та вологи, що дозволяє безпроблемно використовувати його в різних погодних умовах, з діапазоном температур від -20 до +35 градусів за Цельсієм. Вбудований цоколь E27 пропонує користувачам гнучкість у виборі лампочок, дозволяючи їм індивідуально регулювати колірну температуру та потужність джерела світла. В результаті світильник LEO є універсальним рішенням, яке можна використовувати для створення як функціонального, так і декоративного зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Цвет | Серый |
| Материал | Алюміній, ПК |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | max 18W Вт |
| Размер | 170х165х165мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Степень защиты | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип патрона | Е27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 476,30 ₴


