Реле выбора фаз ASLT 4P 63A
Реле выбора фаз ASLT 4P 63A - Обеспечение питанием однофазной нагрузки от трехфазной сети, поддерживая бесперебойную работу и защиту оборудования от колебаний напряжения путем автоматического выбора наилучшей фазы
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.37 кг |
| Габаритні розміри, мм | 90 x 98 x 66 |
| Гістерезис напруги, В | 5 |
| Діапазон налаштування напруги по верхній межі, В | 230 ... 300 |
| Діапазон налаштування напруги по нижній межі, В | 110 ... 210 |
| Діапазон налаштування струму (обмеження), А | 1 ... 63 |
| Діапазон номінальної робочої напруги, В | 50 – 400 |
| Затримка ввімкнення живлення, с | Ton: 1 – 600 (за замовчуванням 5) |
| Затримка перемикання на резервні фази, с | Tc: 0 – 200 (за замовчуванням 0) |
| Затримка повернення до пріоритетної фази, с | Tr: 0 – 200 / OFF |
| Зносостійкість електрична, циклів | 1000000 |
| Зносостійкість механічна, циклів | 1000000 |
| Максимальний робочий струм, А | 80 |
| Материал изготовления | Корпус: PA; шини L, N: мідь; клеми: луж. латунь |
| Момент зусилля при затягуванні затискачів, Нм | 2 |
| Новинка | Y |
| Номінальна напруга живлення, В | N – Lіn - 1/2/3: 230 х 3 AC |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, В | 400 |
| Особенности | Має як автоматичний, так і ручний режими вибору фаз; автоматичний режим здійснює вибір однієї із трьох фаз за їх наперед виставленим пріоритетом; монтується на DІN-рейку 35 мм; формфактор: 5 модулів (90 мм); |
| Перевага 1 | Наявність вбудованого мікроконтролера |
| Перевага 2 | Захист від перенапруги та надмірно низької напруги, безпечні межі яких налаштовуються користувачем |
| Перевага 3 | Гістерезис напруги + / - 5 В слугує для захисту пристрою у разі частої зміни напруги при переході через нижню або верхню межі робочого коридору |
| Перевага 4 | Захист від надмірного струму навантаження (максимальна величина встановлюється користувачем від 1А до 63А) |
| Перевага 5 | Захист від обриву нуля N |
| Перевага 6 | Забезпечення живленням однофазного навантаження від трифазної мережі, підтримуючи безперебійну роботу та захист обладнання від коливань напруги шляхом автоматичного вибору найкращої фази |
| Послідовність пріоритетів фаз | 123/132/213/231/312/321 (за замовчування 123) |
| Назначение | Забезпечення живленням однофазного навантаження від трифазної мережі, підтримуючи безперебійну роботу та захист обладнання від коливань напруги шляхом автоматичного вибору найкращої фази |
| Рабочий диапазон температур | - 25 ,,, + 50 |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип монтажа | на DIN-рейку 35 мм |
| Тип индикации | Цифровий |
| Форм-фактор | 5 модулів (90 мм) |
| Час затримки відновлення струму, с | Т2: 1 – 500 (за замовчуванням 5) |
| Час спрацьовування при перевантаженні по струму, с | T1: 0,1 – 30 (за замовчуванням 0,1) |
Информация для заказа
- Цена: 3 106 ₴


