
Світильник LED герметичний GTV WELLS 18Вт 1800лм 4000K IP65 для вуличного освітлення 60см
612,15 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: GT-WELLS060-18
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Герметичний світильник WELLS – це надзвичайно функціональне освітлювальне рішення, розроблене для зручності монтажу та широкого спектру застосування. Цей виріб має світловіддачу 100 лм/Вт і випромінює нейтральне світло з колірною температурою 4000 К. Він ідеально підходить для вуличних умов, завдяки стійкості до температур від -20 до +30 градусів за Цельсієм і IP65. Крім того, допуск 10 мм монтажних кронштейнів забезпечує гнучкість під час монтажу, дозволяючи легко адаптувати світильник до різних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | Пластик |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Мощность | 18W Вт |
| Размер | 600х68х61мм |
| Световой поток | 1800Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
Информация для заказа
- Цена: 612,15 ₴

