
Світильник врізний GTV MATIS PLUS 19W 4000K білий енергоефективний для освітлення офісів та приміщень
599,55 ₴
- В наличии
- Код: LD-MAW19W-NBP
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Врізний отвір, мм | 202-205 |
| Гарантийный срок | 24м міс |
| Колір світла | Нейтральний |
| Количество источников света | 1 |
| Место установки | Стеля |
| Напруга живленя | 220V |
| Мощность | 19W Вт |
| Размер | 224х224х22мм |
| Световой поток | 1520Lm лм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Форма светильника | Квадрат |
Информация для заказа
- Цена: 599,55 ₴

