Світильник KATANI призначений для додаткового освітлення ванної кімнати над дзеркалом. Завдяки своєму універсальному дизайну і популярній кольоровій гамі він добре виглядатиме практично в будь-якому інтер'єрі. Лампа випромінює світло нейтрального кольору, що впливає сприйняття кольору довкілля. Молочний розсіювач пом'якшує та рівномірно розсіює світло.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24м міс |
| Длина | 400мм мм |
| Заявлений термін служби | 30000год |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | 8W Вт |
| Световой поток | 640Lm лм |
| Степень защиты | IP44 |
Информация для заказа
- Цена: 1 107,75 ₴




