
Садовий світильник GTV MEDIO-P 50 E27 15W IP54 графітовий стовпчик для освітлення території
2 254,35 ₴
- В наличии
- Код: OS-MEDP50-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Размеры | |
| Высота | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24м міс |
| За типом монтажу | наземний |
| Цвет корпуса | Графіт |
| Количество источников света | 1 |
| Материал | Алюміній, ПК |
| Место установки | для доріжок, для тераси |
| Напруга живленя | 220V |
| Мощность | 15W Вт |
| Степень защиты | IP44 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
Информация для заказа
- Цена: 2 254,35 ₴




