
Світильник GTV LED VOLARE врізний 10W 3000K квадратний для освітлення офісів і ресторанів
322,35 ₴
- В наличии
- Код: LD-VLRKW1038-CB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Количество источников света | 1 |
| Тип светильника | Врезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24м міс |
| Цвет корпуса | Белый |
| Колір світла | Теплий |
| Место установки | Стеля |
| Напруга живленя | 220V |
| Мощность | 10W Вт |
| Размер | 104x104 |
| Световой поток | 800Lm лм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Тип | для натяжних стель |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Форма светильника | Квадрат |
Информация для заказа
- Цена: 322,35 ₴

